Дриль-шурупокрут Bosch UniversalImpact 18 06039C8101
Відео 1Фото 4 |
Bosch UniversalImpact 18 06039C8101 |
|
Двошвидкісний дриль-шурупокрут з акумуляторним живленням та відмінною комплектацією. Належить до популярної серії ручного електроінструменту Bosch Do It Yourself (DIY), моделі якої призначені для активного побутового та епізодичного професійного використання. Може стати надійним помічником майстра, який звик самостійно виконувати більшу частину домашніх монтажно-демонтажних, будівельних та оздоблювальних робіт.
Здатна грати роль запасного або підмінного інструменту в професійній діяльності. Від професійних моделей Bosch відрізняється більш скромним рівнем максимального крутного моменту (до 30 Нм), використанням полегшеного редуктора, не призначеного для тривалої безперервної роботи, і відсутністю світлодіодного підсвічування. Дриль-шурупокрут Bosch UniversalImpact 18 06039C8101 позиціонується як продукт середньої цінової категорії.
Обладнана практичним і надійним швидкозатискним патроном, що дозволяє виконувати оперативну зміну оснащення однією рукою. Може виконувати відвернення/загвинчування шурупів, саморізів або конфірматів значного діаметра. Без проблем справляється зі свердлінням дерева, конструкційних сталей, металу і полімерних матеріалів. Для роботи з м'якими матеріалами є муфта, що обмежує піковий момент затяжки. Комплектується двома батареями PBA 18V (1,5 Агод), зарядним пристроєм AL 1810 CV двома подвійними бітами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalImpact 18 06039C8101
Усі ціни 20 →Дрель ударная Bosch UniversalImpact 18-2, 2 акб 1,5Ah 06039c8101 | 5 449 грн. |
Дриль ударний Bosch UniversalImpact 18-2, 2 акб 1.5 Ah 06039C8101 | 6 882 грн. |
Дрель ударная Bosch UniversalImpact 18 в чемодане с 2 акб PBA 18V 1,5Ah W- | 5 499 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Bosch UniversalImpact 18 (2х18 В, 1 | 7 056 грн. |
Дриль ударний Bosch UniversalImpact 18-2, 2 акб 1,5Ah 06039C8101 | 5 499 грн. |
Модификації Bosch UniversalImpact 18 06039C8101
Ціни на Bosch UniversalImpact 18 06039C8101 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 18 06039C8102 | від 3 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch UniversalImpact 18 06039C8101 | від 5 449 грн. | 20 пропозицій | ||
Bosch UniversalImpact 18 06039C8103 | від 2 999 грн. | 2 пропозиції |