Вантажна шина Blacklion BF188 315/80 R22.5 154L
Фото 16 |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BF188 315/80 R22.5 154L 315/80 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BF188 315/80 R22.5 154L
Blacklion BF188 (рулевая) (315/80R22.5 154L) | 15 326 грн. |
Грузовые шины BlackLion BF188 (рулевая) 315/80 R22.5 154/150L 20PR 1002480 | 14 668 грн. |
Шини BlackLion BF188 (рулевая) 315/80 R22,5 154/150L 20PR | 14 008 грн. |
Blacklion BF188 (315/80R22.5 154L) | 13 384 грн. |
Вантажні шини BlackLion BF188 (рульова) 315/80 R22.5 154/150L 20PR | 15 085 грн. |
Модификації Blacklion BF188 315/80 R22.5 154L
Ціни на Blacklion BF188 315/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Blacklion BF188 315/80 R22.5 154L | від 13 384 грн. | 5 пропозицій | ||
Blacklion BF188 315/80 R22.5 156L | від 13 300 грн. | 6 пропозицій |