Змішувач Blanco Jurena 520764
Blanco Jurena 520764 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Jurena 520764
Усі ціни 6 →Blanco JURENA хром 520764 | 8 910 грн. |
Змішувач Blanco JURENA 520764 | 7 590 грн. |
Змішувач Blanco JURENA хром | 8 208 грн. |
BLANCO JURENA (520764) хром | 7 363 грн. |
Смеситель кухонный Blanco - jurena (520764) | 8 910 грн. |
BLANCO JURENA хром 520764 | 7 566 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →