Змішувач Grohe Blue Pure Eurosmart 30583000
Фото 11 |
Grohe Blue Pure Eurosmart 30583000 |
|
Окремі водотоки для питної та водопровідної води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Pure Eurosmart 30583000
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні Grohe Blue Pure Eurosmart під зворотний осмос, хром (30 | 6 999 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GROHE Blue Pure Eurosma | 9 315 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Grohe Blue Pure Eurosmart (30 | 6 999 грн. |
Смеситель для кухни Grohe Blue Pure Eurosmart 30583000 с возможностью подк | 9 350 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Blue Pure Eurosmart (30583000) 30583000 | 9 315 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →