Змішувач Hansgrohe Talis M54 72808000
Фото 10 |
Hansgrohe Talis M54 72808000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на чотири рівня: 60°, 110°, 150° або 360°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72808000
Усі ціни 77 →Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 з висувною лійкою чорний матовий 72 | 16 062 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 з висувною лійкою хром 72808000 | 10 328 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis M54 72808670 | 16 062 грн. |
Змішувач на кухню із витяжних шлангом HANSGROHE TALIS чорний латунь 728086 | 16 062 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe TALIS M54 (72808000) 72808 | 10 483 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →