Змішувач Blanco Livia-S 521288
Фото 9 |
Blanco Livia-S 521288 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Livia-S 521288
Усі ціни 23 →Blanco LIVIA-S хром 521288 | 17 180 грн. |
Змішувач Blanco LIVIA-S хром | 15 804 грн. |
BLANCO LIVIA-S (526687) золотой сатин | 24 074 грн. |
BLANCO LIVIA-S хром 521288 | 14 567 грн. |
Blanco Livia-S Złoty (526687) | 16 960 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Livia-S 521288:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
РекомендуємоПорівняти в таблиці →