Змішувач Hansgrohe Metris 14834000
Фото 4 |
Hansgrohe Metris 14834000 |
|
Кут повороту виливу з регулюванням на 2 рівня: 110 ° або 150 °. Магнітна система кріплення лійки MagFit. Підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris 14834000
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні Hansgrohe Metris 220 сатин 14834800 з витяжним душем | 32 735 грн. |
Змішувач для кухні 220 Hansgrohe Metris M71, з витяжним душем, 2jet (колір | 21 090 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою HANSGROHE Metris M71 хром латунь 148 | 25 185 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe Metris M71 (14834000) 1483 | 25 185 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Metris 14834000 | 18 160 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →