Електрогенератор Kvitka PRO SC5000E (110-7004)
Фото 15 |
Kvitka PRO SC5000E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC5000E
Бензиновый генератор КВИТКА PRO SC5000-III (110-7004) 144882 | 25 999 грн. |
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC5000-III (4.8 кВт) (110-7004) 110-7004 | 25 999 грн. |
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC5000E + олива (4.8 кВт) (110-7004) 110-7 | 23 400 грн. |
Бензиновий генератор Квітка PRO SC5000-III (110-7004) | 25 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →