Спальний мішок Terra Incognita Termic 1200
Відео 1Фото 6 |
Terra Incognita Termic 1200 легкийкомпресійний мішок 220x80 см220x80 см, t 24 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Termic 1200
Усі ціни 63 →Спальный мешок Terra Incognita Termic 1200 (L) (крас/серый) | 4 402 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Termic 1200 L червоний/сірий (4823081501954 | 4 401 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Termic 1200 (R) (червоний/сірий) 4823081501 | 4 401 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Termic 1200 L red / gray (4823081501954) | 3 858 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Termic 1200 L red / gray (4823081501954) 48 | 4 391 грн. |
ще 20 пропозицій
Гарно пошитий спальник,якісні матеріали. Приємна до тіла тканина у середині. Колір наживо набагато гарніший як на фото. Дуже компактно і легко складається в компрессійний мішок, хоча вага значно більша за аналоги на основі пуху. І абсолютно не відповідає заявній температурі комфорту 0 ° С !!! Комфорно я спав у ньому лише за +10 і вище. При температурі нижче 10° постійно мерзнувши. Якість пошиття та матеріалів - ціна
- невідповідність заявій температурі комфорту користуюся Terra Incognita Termic 1200 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Terra Incognita Termic 1200
Ціни на Terra Incognita Termic 1200 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Termic 1200 | від 3 858 грн. | 68 пропозицій | ||
Terra Incognita Termic 900 | від 3 375 грн. | 63 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →