Похідний ніж Boker Plus Connector G10
Відео 1Фото 8 |
Boker Plus Connector G10 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Connector G10
Усі ціни 11 →Нож Boker Plus "Connector G10" 01BO354 01BO354 | 3 168 грн. |
Boker Plus Connector G10 (01BO354) Black | 3 168 грн. |
Карманный нож Boker Plus Connector G10 01BO354 | 3 168 грн. |
Ніж Boker Plus Connector G10 (01BO354) | 3 168 грн. |
Нож Boker Plus Connector G10 (01BO354) 01BO354 | 3 168 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →