Похідний ніж Boker Plus Kwaiken Grip Auto (01BO473)
Фото 6 |
Boker Plus Kwaiken Grip Auto |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Kwaiken Grip Auto
Усі ціни 11 →Нож Boker Plus "Kwaiken Grip Auto" 01BO473 01BO473 | 3 256 грн. |
Boker Plus Kwaiken Grip Auto (01BO473) Black | 3 256 грн. |
Нож Boker Plus Kwaiken Grip Auto 01BO473 | 3 256 грн. |
Ніж Boker Plus "Kwaiken Grip Auto" (01BO473) | 3 256 грн. |
Нож Boker Plus "Kwaiken Grip Auto" (01BO473) 01BO473 | 3 256 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →