Литий диск Borbet N 7,5x18/5x112 ET50 DIA57,1
Відео 5Фото 24 | від 8 222 до 9 911 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Borbet N 53
Характеристики
Borbet N 7,5x18/5x112 ET50 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet N 7,5x18/5x112 ET50 DIA57,1
Сортувати
Borbet N Crystal Silver (R18 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA57.1) | 8 799 грн. |
Borbet N BG R18 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA57.1 | 9 911 грн. |
Диски Borbet N 7,5x18 5x112 ET50 DIA57,1 (crystal silver) (1002224810) | 8 222 грн. |
Borbet N Black Glossy (R18 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA57.1) | 8 799 грн. |
Borbet N CS R18 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA57.1 | 8 718 грн. |
Диски Borbet N 7,5x18 5x112 ET50 DIA57,1 (gloss black) (1002224816) | 8 305 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі