Плита Borgio GE 640 S MBBLT сріблястий
Фото 9 |
Borgio GE 640 S MBBLT сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GE 640 S MBBLT сріблястий
Усі ціни 6 →Плита комбінована Borgio GE 640S MBBLT | 11 849 грн. |
640 s mbblt Комбинированная плита borgio ge | 11 773 грн. |
Комбінована плита Borgio GE 640S MBBLT | 11 256 грн. |
Плита кухонная Borgio GE 640S MBBLT | 12 150 грн. |
Borgio GE 640 S MBBLT GE640SMBBLT | 11 849 грн. |
Плита комбінована Borgio GE 640 S MBBLT | 11 849 грн. |
Модификації Borgio GE 640 S MBBLT
Ціни на Borgio GE 640 S MBBLT |
---|---|---|---|---|
Borgio GE 640 W MBBLT білий | від 9 800 грн. | 12 пропозицій | ||
Borgio GE 640 B MBBLT коричневий | від 9 800 грн. | 14 пропозицій | ||
Borgio GE 640 S MBBLT сріблястий | від 11 256 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →