Кухонна мийка Borgio ROC-490 490х490
Фото 7 |
Borgio ROC-490 |
|
Покрита спеціальним шаром на гелевій основі, який захищає від мікробів і запобігає розмноженню бактерій на поверхні мийки. Термостійкість до 190 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio ROC-490 490х490
Усі ціни 8 →Кухонна мийка Borgio ROC-490 (Пісчаний) | 2 999 грн. |
Кухонна мийка BORGIO ROС-490 білий | 2 710 грн. |
Кухонна мийка BORGIO ROС-490 перлинний | 2 710 грн. |
Кухонна мийка BORGIO ROС-490 піщаний | 2 710 грн. |
Кухонна мийка BORGIO ROС-490 сірий металік | 2 710 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →