Кухонна мийка Franke Orion OID 611-62 114.0381.873 620x500
Фото 6 |
Franke Orion OID 611-62 114.0381.873 620x500780x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Orion OID 611-62 114.0381.873 620x500
Усі ціни 23 →Кухонна мийка Franke Orion OID 611-62 чорний 114.0498.008 | 5 082 грн. |
Franke Franke Orion OID 611-62 (143.0671.750) 143.0671.750 | 4 128 грн. |
Кухонная мойка Franke Orion OID 611-62 (114.0498.008) из тектонайта - врез | 5 082 грн. |
Franke Orion OID 611-62 | 4 961 грн. |
Кухонна мийка Franke Orion OID 611-62 чорна (114.0498.008) 114.0498.008 | 5 506 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Franke Orion OID 611-62 114.0381.873
Ціни на Franke Orion OID 611-62 114.0381.873 |
---|---|---|---|---|
Franke Orion OID 611-62 114.0381.873 620x500 | від 3 498 грн. | 23 пропозиції | ||
Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 780x500 | від 2 850 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →