Проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B (7703331748)
Відео 7 |
Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B
Усі ціни 35 →Bosch Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B (7703331748) 7703331748 | 19 600 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 4000 O B WR 15-2 B 7703331748 | 19 600 грн. |
Bosch Therm 4000 WR 15-2 B (7703331748) 7703331748 | 16 960 грн. |
Bosch Bosch Therm 4000 WR 15-2 B (7703331748) | 16 960 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B | 18 519 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B:
- Підтримання заданої температури води при зміні потоку води
- Модель GWH 10-2COB — продуктивність 10 л/хв, при нагріванні до 25°С
- Модель GWH 13-2COB — продуктивність 13 л/хв, при нагріванні до 25°С
Модификації Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B
Ціни на Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B |
---|---|---|---|---|
Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B | від 8 500 грн. | 36 пропозицій | ||
Bosch Therm 4000 O WR 13-2 B | від 11 900 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B | від 13 600 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →