Бойлер Bosch Tronic 1000 ES 050-5 N0 WIV-B
Відео 31 |
Bosch Tronic 1000 ES 050-5 N0 WIV-B |
|
Накопичувальний водонагрівач традиційної вертикальної установки з об'ємом бака на 50 л. Модель виготовлена в корпусі циліндричного форм-фактора зі сталевим резервуаром для води. Внутрішні поверхні бака встеляє склокерамічне покриття, яке не входить в реакцію з водою, не впливає на її смакові якості і властивостей. Працює Bosch Tronic 1000 ES 050-5 N0 WIV-B під проводом півторакіловатного "мокрого" тена з механічною системою регулювання потужності.
Бойлер нагріває воду до максимальної температури близько 75 °С трохи менше, ніж за 2 години. Щоб уникнути корозії бака водонагрівач обладнали замінним магнієвим анодом. Модель розрахована на підключення до водопровідних мереж з тиском до 8 бар, труби до неї підводяться знизу. Також в нижній частині корпусу розміщується вищезгаданий механічний регулятор ступеня нагріву води (під знімною декоративною кришкою). По частині безпеки експлуатації бойлер має в своєму розпорядженні системами захисту від надлишкового тиску і перегріву.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Tronic 1000 ES 050-5 N0 WIV-B
Усі ціни 8 →Електричний бойлер Bosch Tronic TR1000T 50 B 7736506084 | 5 200 грн. |
Электрический бойлер Bosch Tronic 1000 T 50 SB 7736504496 | 7 050 грн. |
Водонагрівач Bosch Tronic 1000 TR1000T 50 B (7736504498) | 5 130 грн. |
Бойлер електричний BOSCH Tronic 1000T TR 1000 T 50 B | 5 999 грн. |
Електричний бойлер Bosch Tronic TR1000T 50 SB 7736504496 | 7 227 грн. |
4 1 5 2 |
Купив, щоб забезпечити гарячою водою кухню та душ. Об'єм невеликий, але нам на двох достатньо 50 літрів. Швидко набирає температури. Менше, ніж за дві години, нагріває до 65 градусів, тобто до максимуму. Цього цілком вистачає на душ для двох людей та миття гірки посуду. А більше нам ніби й не треба. Гарна теплоізоляція, яка довго утримує тепло гарячої води. А значить, і електроенергії на її підігрів витрачається менше. Якісне склокерамічне захисне покриття сталевого бака. Разом із магнієвим анодом воно має надійно захищати бак від корозії. І це дуже важливо, оскільки саме корозія – це одна з найчастіших причин виходу водонагрівачів з ладу. Працює безшумно та електрична потужність невелика. Помірна ціна. Якщо враховувати, що це все-таки Bosch, то можна навіть сказати, що не дорогий. Зібраний у Європі, і це обнадіює. Є офіційна гарантія, правда її термін міг би бути й більшим. Незручне регулювання температури. Незрозуміло, кому на думку спала «розумна» думка сховати його під кришку. Отже, якщо я хочу змінити температуру, мені потрібно брати викрутку, відкручувати кришку, регулювати, а потім ставити кришку на місце. Вкрай незручно і довго. З клапана капає близько склянки води на добу. Підставив трилітрову пластикову ємність, але якось тривожно. користуюся Bosch Tronic 1000 ES 050-5 N0 WIV-B місяць і більше |
У мене в будинку вся техніка Bosch. Досі проблем і нарікань не було. І ось зіткнулися з проблемою: після 3,5 років експлуатації у мене потік водонагрівач Tronic ES 075. Коли нам його продавали, на ньому великими літерами було написано Гарантія на бак 5 років! Але, коли звернулися зі скаргою, за фактом виявилося, що гарантія працює лише у разі регулярного сервісного обслуговування, про що, звичайно, написано не великими літерами, а дрібним рядком у гарантійці. Як нам сказав представник фірми, читати треба уважніше. Ну от хто з Вас уважно читає все, що написано в таких документах? Я вважаю, що це – прямий обман. Юридично причепитися нема до чого - адже написано! - Але фактично мене обдурили. Винайшли гарний спосіб уникнути відповідальності за неякісний виріб. Бо, погодьтеся, термін роботи бойлера 3,5 року від такого виробника, як Bosch – щонайменше смішно. Я постараюся поширити цей відгук якомога ширше - не тільки в російськомовному, а й в англомовному сегменті інтернету, щоб застерегти потенційних покупців від недобросовенного виконання зазначеною фірмою своїх гарантійних зобов'язань. поки працював - працював нормально бак потік через 3,5 року. відмовили у заміні за гарантією, яка, в теорії, була 5 років користуюся Bosch Tronic 1000 ES 080-5 N0 WIV-B більше року |
Комусь покупка водонагрівача Bosch в літню кухню може здатися безглуздим витрачанням грошей, але я свої гроші звик рахувати. І в мене їх не так багато, щоб витрачати їх на ненадійні одноразові речі. Особисто для мене Bosch це ім'я перевірене десятиліттями експлуатації моєї пральної машини (бак із нержавіючої сталі), праски та потужного професійного перфоратора. Вважаю, що для кухні достатньо об'єму 30 літрів. Більший просто не буде затребуваним, а меншого не вистачить, наприклад, на миття великої кількості овочів або фруктів для домашньої консервації. Потужність електричного нагрівача в цьому бойлері складає всього 1200 Вт і воду повільно гріє. Начебто це недолік, але з іншого боку, невисока потужність тену зменшує утворення накипу і продовжує термін його служби. Тен, до речі, використовується якісний, мідний. Дуже добре зберігає температуру гарячої води, що говорить про його хорошу теплоізоляцію. За літню ніч температура води зменшується лише на 3-4 градуси і її можна використовувати без додаткового підігріву. Оснащений простим, стійким до дурнів і надійним механічним термостатом. При повітряних лініях електропостачання та постійних перепадах напруги вважаю це важливою перевагою. Супроводжується дворічною гарантією на електричну частину та п'ятирічною на цілісність бака. Виготовлений у Болгарії. Термометр, який вимірює температуру води в баку, реагує на зміну температури з помітним запізненням на 3-5 хвилин. Немає кнопки для вимкнення водонагрівача. Доводиться клацати "автоматом". |
Модификації Bosch Tronic 1000 ES 050-5 N0 WIV-B
Ціни на Bosch Tronic 1000 ES 050-5 N0 WIV-B |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 1000 ES 030-5 N0 WIV-B | від 6 518 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Tronic 1000 ES 050-5 N0 WIV-B | від 5 130 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch Tronic 1000 ES 080-5 N0 WIV-B | від 5 850 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch Tronic 1000 ES 100-5 N0 WIV-B | від 6 299 грн. | 4 пропозиції |