Бойлер Bosch ES 080-5 BO H1X
Bosch ES 080-5 BO H1X |
|
Універсальний водонагрівач з баком циліндричної форми, який може кріпитися до стіни як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні, що дозволяє підібрати оптимальний варіант приєднання розвідних труб. Позиціонується виробником як побутовий прилад середнього класу з помірній ціновій ніші. Сталевий емальований бак вміщує 76 л води і завдяки предохраняющему від електрохімічних реакцій анода з магнію надійно захищений від корозії.
2-кВт «сухий» ТЕН не покривається накипом і зберігає максимальний ККД тепловіддачі протягом всього терміну служби, а після його закінчення без особливих труднощів змінюється на новий. За 130 хвилин бойлер Bosch ES 080-5 BO H1X прогріває воду на 50 °C від початкового значення, а верхня межа робочих температур дорівнює 70 °C. Автоматика в холодні кліматичні сезони ліквідує небезпека замерзання, а також постійно контролює перевантаження по тиску і напруженням нагрівального елемента, забезпечуючи обладнання надійне функціонування протягом багатьох років використання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch ES 080-5 BO H1X
Электробойлер Bosch ES 080-5 2000W BO H1X-CTWRB 7736503608 | 8 599 грн. |
Бойлер Bosch Tronic 6000T ES 080-5 2000W (80 літрів) 6000T-ES-050-5 | 8 074 грн. |
Водонагрівач Bosch Tronic 6000T ES 080-5 2000W BO H1X-CTWRB (7736503608) | 9 100 грн. |
Водонагреватель Bosch ES 080-5 BO H1X-EDWRB | 11 380 грн. |
Модификації Bosch ES 080-5 BO H1X
Ціни на Bosch ES 080-5 BO H1X |
---|---|---|---|---|
Bosch ES 050-5 BO H1X | від 7 180 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch ES 080-5 BO H1X | від 8 074 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch ES 100-5 BO H1X | від 9 798 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch ES 120-5 BO H1X | від 12 149 грн. | 1 пропозиція |