Проточний водонагрівач Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G (7701331616)
Відео 5Фото 2 |
Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G |
|
Високоякісний проточний газовий водонагрівач для вертикального настінного монтажу. Являє собою апарат з відкритою камерою згоряння і автоматичним електричним розпалом від вбудованого гідрогенератора за технологією HydroPower. Є молодшою моделлю з серії проточних бойлерів Bosch GWH. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний забезпечити швидкий підігріву води в кількості до 10 л/хв (при умові підігріву на 25 °C).
Може використовуватися в малих/середніх домогосподарствах, справляючись з обслуговуванням потреб сім'ї з 3-4 осіб. На відміну від накопичувальних електричних бойлерів, ця модель має порівняно невеликі розміри і дає повний напір гарячої води з необхідною температурою буквально через 15-25 сек після старту. Проточний газовий водонагрівач Bosch GWH 10-2CODH обладнаний простий і інтуїтивно зрозумілою системою управління, яка підтримує необхідну температуру підігріву і ефективно модулює полум'я пальників. Апарат адаптований для роботи у вітчизняних газових мережах і зберігає працездатність при помірному зниженні тиску газу. Має повний набір захисних систем, в тому числі газ-контроль і контроль тяги. Для безпечної експлуатації необхідна повноцінна димохідна система з діаметром 110 мм
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G
Усі ціни 28 →Bosch Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G (7701331616) 7701331616 | 16 900 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 6000 O G WRD 10-2 G 7701331616 | 15 210 грн. |
Bosch Therm 6000 WRD 10-2 G (7701331616) 7701331616 | 14 600 грн. |
Bosch Bosch Therm 6000 WRD 10-2 G (7701331616) | 14 600 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G | 16 900 грн. |
Модификації Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G
Ціни на Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G |
---|---|---|---|---|
Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G | від 11 700 грн. | 28 пропозицій | ||
Bosch Therm 6000 O WRD 13-2 G | від 13 800 грн. | 26 пропозицій | ||
Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G | від 14 900 грн. | 27 пропозицій |