Бойлер Bosch TR4000T 80 EBP
Фото 3 |
Bosch TR4000T 80 EBP |
|
Енергоефективний накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 80 л (корисний об'єм 75 л) з цифровою системою керування та якісною теплоізоляцією. Розрахований на вертикальний настінний монтаж у побутових чи господарських приміщеннях. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, здатний задовольнити потреби в гарячій воді сім'ї з 2-3 осіб. Може постачати 2-3 точки розбору, наприклад, ванну/душеву та кухню.
Накопичувальний водонагрівач Bosch TR4000T 80 EBP має перевірену конструкцію з традиційним трубчастим занурювальним електричним нагрівачем. Його потужності 2000 Вт достатньо для підігріву 80-літрового об'єму апарата на 50 ° C всього за 2 год 20 хв. Зовнішній корпус апарату має підвищену стійкість до дії водяних бризок та вологого повітря (захист рівня IPX4). Міцний внутрішній бак виконаний із якісної холоднокатаної сталі товщиною 2 мм та протестований під тиском 16 бар, що вдвічі перевищує максимальний регламентний тиск у вітчизняних водопровідних мережах. Цифрова система управління підтримує інтелектуальний режим роботи, в якому спочатку 7 днів бойлер вивчає графік витрати гарячої води, а потім оптимізує роботу ТЕНу в часі зниження теплових втрат і зменшення витрати електроенергії. За точками кріплення сумісний із попередніми моделями Bosch Tronic і може без проблем встановлюватись замість них.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch TR4000T 80 EBP
Усі ціни 51 →Bosch Bosch Tronic TR4000T 80 EBP (7736506566) | 7 599 грн. |
Електричний бойлер Bosch Tronic TR4000T 80 EBP 7736506566 | 7 740 грн. |
Водонагрівач Bosch Tronic TR4000T 80 EBP (7736506566) | 6 415 грн. |
Електричний накопичувальний водонагрівач Bosch TR4000T 80 EBP | 8 170 грн. |
Бойлер Bosch Tronic 4000, 80л (7736506566) 7736506566 | 7 599 грн. |
Модификації Bosch TR4000T 80 EBP
Ціни на Bosch TR4000T 80 EBP |
---|---|---|---|---|
Bosch TR4000T 50 EBP | від 5 910 грн. | 55 пропозицій | ||
Bosch TR4000T 80 EBP | від 6 415 грн. | 51 пропозиція | ||
Bosch TR4000T 100 EBP | від 7 750 грн. | 15 пропозицій |