Бойлер Bosch W 300-5 P1 B (7735500791)
Bosch W 300-5 P1 B |
|
Можливе додаткове підключення ТЕНа.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch W 300-5 P1 B
Усі ціни 15 →Bosch Bosch W 300-5 P1 B | 50 349 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Bosch W 300-5 P1 B 7735500791 | 45 314 грн. |
Бойлер косвенного нагрева Bosch W 300-5 P1 B 7735500791 | 50 349 грн. |
Водонагрівач непрямого нагріву Bosch W 300-5 P1 B, 300 л 7735500791 | 50 349 грн. |
Водонагрівач Bosch W 300-5 P1 B | 50 349 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Bosch W 300-5 P1 B
Ціни на Bosch W 300-5 P1 B |
---|---|---|---|---|
Bosch W 160-5 P1 B | від 31 775 грн. | 17 пропозицій | ||
Bosch W 200-5 EP1 B | від 35 899 грн. | 15 пропозицій | ||
Bosch W 300-5 P1 B | від 39 999 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо