Проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 S WTD 12 AME
Відео 8Фото 2 |
Bosch Therm 4000 S WTD 12 AME |
|
Проточний газовий водонагрівач від прославленого німецького виробника Bosch, головним чином примітний відмінною продуктивністю і зручністю експлуатації. Пристрій цього типу може послужити хорошим рішенням для забезпечення мешканців міських квартир і газифікованих будинків гарячою водою. В якості нагрівального елемента служить теплообмінник потужністю 20,8 кВт, який дозволяє пристрою готувати аж до 12 л гарячої води за одну хвилину роботи (під «гарячої» в даному конкретному випадку мається на увазі підігрів води на 25 °С від її початкового значення).
Панель управління електронного типу з невеликим але інформативним дисплеєм, високу точність підтримки заданої температури забезпечує вбудований терморегулятор. Проточний водонагрівач Bosch WTD 12 AME комплектується володіє підвищеним ККД турбованої камерою згоряння, що підключається до коаксіальному енергозберігаючого димоходу з діаметрами внутрішньої і зовнішньої труб 60 і 100 мм відповідно. Заявлений виробником витрата газу знаходиться в межах 2,1 м³/год. Розпал здійснюється пристроєм з автономним живленням від батарейок, подача палива при згасанні полум'я припиняється функцією захисту газ-контроль, а за оптимальною витратою води стежить авторегулятор. Серед іншого звернемо увагу на те, що пристрій може працювати в тому числі і на зрідженому газі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Therm 4000 S WTD 12 AME
Усі ціни 27 →Bosch Bosch Therm 4000 S WTD 12 AME (7736502892) 7736502892 | 26 800 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 4000 S WTD 12 AM E 7736502892 | 26 800 грн. |
Bosch Therm 4000 WTD 12 AME (7736502892) 7736502892 | 23 180 грн. |
Bosch Bosch Therm 4000 WTD 12 AME (7736502892) | 23 180 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Bosch WTD 12 AME 7736502892 | 26 800 грн. |
Нужен пульт дистанционного управления для BOSCH Therm 4000 S (артикул 7736502925) или аналог. У Вас можно приобрести?
Модификації Bosch Therm 4000 S WTD 12 AME
Ціни на Bosch Therm 4000 S WTD 12 AME |
---|---|---|---|---|
Bosch Therm 4000 S WTD 12 AME | від 18 600 грн. | 27 пропозицій | ||
Bosch Therm 4000 S WTD 15 AME | від 19 800 грн. | 12 пропозицій | ||
Bosch Therm 4000 S WTD 18 AME | від 20 600 грн. | 30 пропозицій |