Газовий котел Bosch Condens GC7000i W 14 P 15.2 кВт
Фото 3 |
Високоефективний одноконтурний конденсаційний газовий котел для організації опалення в заміських будинках, котеджах і дачах загальною площею 122 кв. м. Відрізняється можливістю віддаленого управління опалювальною системою Wi-Fi, порівняно невеликий корисною потужністю (15,2 кВт) та вишуканим зовнішнім дизайном зі скляною білої/чорною передньою панеллю. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії з закритою (турбованої) камерою згоряння, що дозволяє встановлювати його безпосередньо в житлових приміщеннях.
Підвищена енергоефективність досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, який дозволяє отримати приховану теплоту конденсації водяної пари димових газів. Це дозволяє економити до 7-8% газу, що виправдовує чималу вартість котла Bosch Condens GC7000i W 14 Р. Оснащений високоякісним і довговічним теплообмінником з кислотостійкого сплаву Al-Si-Mg і пальником з суттєво розширеним межею модулювання (від 15% до 100%). Вбудована цифрова панель керування дозволяє легко і швидко коректувати параметри роботи, а оновлена система Bosch EasyControl допоможе повноцінно інтегрувати пристрій з екосистему «розумного будинку» і керувати безпровідно опаленням через глобальну мережу. Обладнаний усіма необхідними системами безпеки, у т. ч. захистом від замерзання теплоносія.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Condens GC7000i W 14 P 15.2 кВт
Усі ціни 31 →Котел газовий конденсаційний Bosch Condens GC7000iW 14 PB 23 | 59 100 грн. |
Конденсаційний газовий котел Bosch GC7000i W 14 PB 23 7736901383 | 72 500 грн. |
Газовий конденсаційний котел BOSCH CONDENS GC7000iW 14P 134677 | 63 834 грн. |
Газовий котел BOSCH Condens 7000i W GC7000iW 14 PB 23 | 56 615 грн. |
Конденсационный газовый котел Bosch GC7000i W 14 PB 23 7736901383 | 72 500 грн. |
Модификації Bosch Condens GC7000i W 14 P
Ціни на Bosch Condens GC7000i W 14 P |
---|---|---|---|---|
Bosch Condens GC7000i W 14 P 15.2 кВт | від 54 615 грн. | 31 пропозиція | ||
Bosch Condens GC7000i W 24 P 25.1 кВт | від 57 479 грн. | 81 пропозиція | ||
Bosch Condens GC7000i W 35 P 35 кВт | від 65 018 грн. | 55 пропозицій | ||
Bosch Condens GC7000i W 42 P 42 кВт | від 69 788 грн. | 48 пропозицій |