Електробритва Braun Series 7 70-N1000s
Фото 6 |
Braun Series 7 70-N1000s |
|
Зручна сіткова електробритва з акумуляторним живленням для швидкого сухого і комфортного вологого гоління. Відноситься до продуктів сімейства Braun Series 7, моделі якого позиціонуються у верхню частину середньої цінової категорії. Здатні задовольнити запити вимогливих користувачів, підійде для чоловіків з чутливою шкірою. Плаваюча бритвена головка 360 Flex гнучко адаптується до контурів обличчя, забезпечуючи максимальний контакт зі шкірою для гладкого гоління найскладніших ділянок.
Підтримує інтелектуальну технологію AutoSense, яка автоматично регулює потужність електродвигуна залежно від щільності і жорсткості щетини, що робить процедуру більш акуратною і економить енергію акумулятора. Дві незалежно підвішені сітки OptiFoil і розташований між ними тример швидко і акуратно зрізають щетину будь-якої довжини. Головка з сітками і тримером кріпиться на бритві за допомогою зручної системи кріплень Easy Click. Підтримується вологе гоління з піною / гелем, яке можна виконувати прямо в душі. Вбудований літій-іонний акумулятор заряджається всього за 60 хв, а запасаемой енергії вистачить на 50 хв автономної роботи. Комплектується якісним дорожнім чохлом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 7 70-N1000s
Электробритва Braun Series 7 360 Flex Wet&Dry 70-N1000s | 5 799 грн. |
Електробритва Braun Series 7 360 Flex Wet&Dry 70-N1000s | 6 976 грн. |
Електробритва Braun Series 7 70-N1000S | 6 560 грн. |
Braun Series 7 70-N1000s | 25 338 грн. |
Braun Series 7 70-N1000S | 6 720 грн. |
Купивши дану бритву замість старої 7 серії. То потужність значно нижча ніж у старій, і це відчувається. Бритва стала гіршою ніж старе покоління -змінні насадки
-краща індикація батареї -ергономічна -чохол у комплекті -потужність стала нижчою
-довше гоління (у порівнянні зі старою) -швидше сідає акумулятор -немає можливості голитися з вимненним блоком живлення в мережу (тільки від аккумулятора) -в комплекті немає "олії"(мастила), у старих версіях клали в комплект -матеріал значно дешевше (пластик замість металу) -гірше виконувати чищення бритві |
- Швидка зарядка за 5 хвилин для 1 сеанс гоління
Модификації Braun Series 7 70-N1000s
Ціни на Braun Series 7 70-N1000s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 7 70-B1000s | від 6 475 грн. | 2 пропозиції | ||
Braun Series 7 70-S1000s | від 5 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 7 70-N1000s | від 5 799 грн. | 5 пропозицій |