Електробритва Braun Series 7 70-S1000s
Фото 6 | 5 799 грн. Купити! Электробритва Braun Series 7 360 Flex Wet&Dry 70-S1000sЗубные-щетки.укрЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись |
Braun Series 7 70-S1000s |
|
Високотехнологічна сіткова акумуляторна Електробритва для швидкого сухого і комфортного вологого гоління. Відноситься до лінійки Braun Series 7, моделі якої позиціонуються в середню або верхню цінову категорію і здатні задовольнити запити вимогливих користувачів (в т.ч. чоловіків з чутливою шкірою). Відрізняється використанням інноваційних технологій гоління і хорошою комплектацій, що включає якісний дорожній чохол.
Підтримує інтелектуальну технологію AutoSense автоматично регулює потужність електродвигуна залежно від щільності і жорсткості щетини, що робить процедуру більш акуратною і економить енергію вбудованого літій-іонного акумулятора. Плаваюча бритвена голівка 360 Flex здатна рухатися у восьми напрямках. Це гарантує хороший контакт з поверхнею шкіри навіть на складних ділянках рельєфу обличчя. Дві незалежно підвішені сітки OptiFoil і розташований між ними тример ActiveLift швидко і акуратно зрізають щетину будь-якої довжини. Головка з сітками і тримером кріпиться на бритві за допомогою фірмової системи кріплень Easy Click. Вбудований літій-іонний акумулятор заряджається всього за 1 год, а накопиченої енергії вистачить на 50 хв автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купивши дану бритву замість старої 7 серії. То потужність значно нижча ніж у старій, і це відчувається. Бритва стала гіршою ніж старе покоління -змінні насадки
-краща індикація батареї -ергономічна -чохол у комплекті -потужність стала нижчою
-довше гоління (у порівнянні зі старою) -швидше сідає акумулятор -немає можливості голитися з вимненним блоком живлення в мережу (тільки від аккумулятора) -в комплекті немає "олії"(мастила), у старих версіях клали в комплект -матеріал значно дешевше (пластик замість металу) -гірше виконувати чищення бритві |
- Швидка зарядка за 5 хвилин для 1 сеанс гоління
Модификації Braun Series 7 70-S1000s
Ціни на Braun Series 7 70-S1000s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 7 70-B1000s | від 6 475 грн. | 2 пропозиції | ||
Braun Series 7 70-S1000s | від 5 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 7 70-N1000s | від 5 799 грн. | 5 пропозицій |