Дитяче автокрісло Britax Romer King II LS
Відео 6Фото 13 |
Britax Romer King II LS |
|
«Королівське» автокрісло в другому коліні з вантажопідйомністю 9-18 кг (вагова група 1). Під ці параметри ваги підпадають діти у віці від 8 місяців до 4 років. Особливу увагу в конструкції крісла акцентовано на питаннях надійності і безпеки установки, для чого модель забезпечили системами оптичної та акустичної індикації натягу ременів. Вони, до речі, регулюються укупі з підголовником в безлічі положень по висоті.
Також гнучким налаштувань піддаються кути нахилу спинки (4 положення). Система нахилу чаші Britax Romer King II LS виступає запорукою установки автокрісла без зайвих «танців з бубном» в салоні авто. Виріб стає на сидіння «залізного коня» по напрямку ходу руху і фіксується штатними автомобільними ременями безпеки. У доважок автокрісло обзавелося знімним миється чохлом. На полицях магазинів модель представлена велика кількість кольорів на будь-який смак батьків і маленьких пасажирів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer King II LS
Усі ціни 58 →Автокресло ROMER KING II LS TrendLine Magic Dots 2014 | 6 102 грн. |
Автокрісло Britax-Rmer KING II LS BLACK SERIES з 9 міс до 4 років, Cosmos | 11 880 грн. |
Автокресло ROMER KING II LS TrendLine Dark Grape | 6 102 грн. |
Автокресло ROMER KING II LS TrendLine Black Thunder 2014 | 6 102 грн. |
Автокресло ROMER KING II LS TrendLine Crown Blue | 6 102 грн. |