Дитяче автокрісло Britax Romer Advansafix
Фото 9 |
Britax Romer Advansafix |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Advansafix
Усі ціни 48 →Автокресло BRITAX-ROMER Advansafix Pro Burgundy Red (2000038233) | 18 420 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Advansafix Pro Burgundy Red 2000038233 | 18 420 грн. |
Автокрісло Britax-Romer ADVANSAFIX PRO (Midnight Grey) (2000038231) 200003 | 18 420 грн. |
Britax-Romer Advansafix Pro Burgundy Red AdvansafixProBurgundyRed | 18 420 грн. |
Britax-Romer Автокрісло Britax-Romer ADVANSAFIX PRO (Midnight Grey) (20000 | 18 420 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Advansafix:
- Розміри: 72x44x54 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →