Дитяче автокрісло Britax Romer KidFix III M
Відео 18Фото 13 |
Britax Romer KidFix III M |
|
Ще більш комфортне, зручне в експлуатації та безпечне автокрісло групи 2/3 з лінійки KidFix іменитого бренду Britax Romer. Модель в третьому поколінні дістала видовжене сидіння — його площа збільшилася на п'яту частину в порівнянні з попередниками в серії. Як і раніше, яскравою плямою в конструкції Britax Romer KidFix III M виділяється центральний «відросток» системи Secure Guard, що утримує поясний ремінь в оптимальному положенні в області тазу дитини.
Не менш важлива ланка на сторожі захисту дитини в аварійних ситуаціях — протектори SICT, які поглинають енергію бічних ударів. V-образна спинка вироби адаптується до кута нахилу автомобільного сидіння. Зі свого боку, підголовник крісла регулюється по висоті однією рукою. Установка автокрісла проводиться по ходу руху автомобіля. Фіксація дитини в ньому відбувається штатним ременем безпеки і скобами системи Isofix. Оцінка «Добре» (+) за результатами краш-тесту ADAC в 2019 році дозволяє класифікувати автокрісло в якості одного з найбільш надійних і безпечних на сучасному ринку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer KidFix III M
Britax-Romer Kidfix III M Beige KidfixIIIMBeige | 1 980 грн. |
Автокрісло Britax-Romer KidFix III M Cool Flow Blue (2000033065) | 8 451 грн. |
Britax-Romer Kidfix III M Blue KidfixIIIMBlue | 1 980 грн. |
- Розмір: 43x54x67-85 см