Литий диск Brock B24-GP 8,5x19/5x110 ET32 DIA65,1
Відео 1Фото 6 | від 12 808 до 19 042 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації Brock B24-GP 8
Характеристики
Brock B24-GP 8,5x19/5x110 ET32 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B24-GP 8,5x19/5x110 ET32 DIA65,1
Сортувати
Brock B24 GP (8.5J x 19 5x110 ET32 DIA65.1) Black На замовлення з Європи. | 17 800 грн. |
Brock B24GP Black R19 W8.5 PCD5x110 ET32 DIA65.1 | 16 197 грн. |
Диски Brock B24-GP 8,5x19 5x110 ET32 DIA65,1 (gloss black) (1002245256) | 12 808 грн. |
Brock B24 GP (8.5J x 19 5x110 ET32 DIA65.1) Schwarz Glanz На замовлення з | 17 888 грн. |
Brock B24 GP (8.5J x 19 5x110 ET32 DIA65.1) SG На замовлення з Європи. | 16 877 грн. |
Brock B24GP SGHP R19 W8.5 PCD5x110 ET32 DIA65.1 | 19 042 грн. |
Диски Brock B24-GP 8,5x19 5x110 ET32 DIA65,1 (gloss black lip polished) (1 | 14 502 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі