Литий диск Brock B33 8x18/5x114,3 ET35 DIA72,6
Відео 1Фото 4 | від 12 626 до 16 437 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Brock B33 24
Характеристики
Brock B33 8x18/5x114,3 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B33 8x18/5x114,3 ET35 DIA72,6
Сортувати
Brock B33 R18 W8 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Black Gloss Polished BRB33801835W | 13 465 грн. |
Brock B33 (8J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 14 460 грн. |
Brock B33 crystal silver R18 W8.0 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 | 15 371 грн. |
Brock B33 R18 W8 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Black Gloss Polished | 13 933 грн. |
Brock B33 R18 W8 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Silver BRB33801835W4KSV | 12 626 грн. |
Brock B33 (8J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) Silver На замовлення з Європи. | 14 899 грн. |
Brock B33 (8J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) Black На замовлення з Європи. | 15 339 грн. |
Brock B33 (8J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) SGVP На замовлення з Європи. | 16 437 грн. |
Brock B33 R18 W8 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Silver | 13 066 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі