Литий диск Brock B34 8,5x19/5x112 ET46 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 13 800 до 21 428 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Brock B34 31
Характеристики
Brock B34 8,5x19/5x112 ET46 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B34 8,5x19/5x112 ET46 DIA66,6
Сортувати
Brock B34 Schwarz Glanz Voll Poliert (SGVP) (R19 W8.5 PCD5x112 ET46 DIA66. | 15 599 грн. |
Brock B34 R19 W8.5 PCD5x112 ET46 DIA66.6 Black Gloss Polished BRB34851946D | 18 111 грн. |
Brock B34 (8.5J x 19 5x112 ET46 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 20 217 грн. |
Brock B34 SGVP R19 W8.5 PCD5x112 ET46 DIA66.6 | 21 428 грн. |
Диски Brock B34 8,5x19 5x112 ET46 DIA66,6 (clear matt black) (1002345765) | 13 800 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі