Литий диск Brock B35 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 15 922 до 18 239 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B35 44
Характеристики
Brock B35 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B35 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6
Сортувати
Brock B35 R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Titanium Metallic rim692Brock | 16 240 грн. |
Brock B35 (8.5J x 19 5x108 ET45 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 16 042 грн. |
Brock B35 TM R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 | 15 922 грн. |
Brock B35 R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Titanium Metallic | 16 805 грн. |
Brock B35 (8.5J x 19 5x108 ET45 DIA72.6) Titan На замовлення з Європи. | 18 239 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі