Пральна машина Camry CR 8054 білий (84501900)
Фото 10 |
Camry CR 8054 |
|
Завантаження до 1 кг для віджимання.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 8054 білий
Усі ціни 25 →Пральна машина Camry CR 8054 | 2 542 грн. |
Стиральная машина Camry Cr 8054 | 2 453 грн. |
Пральна машина напівавтомат Camry CR 8054 | 2 251 грн. |
Пральна машина Camry CR 8054 | 2 589 грн. |
Міні пральна машинка Camry CR 8054, туристична, біла з чорним S | 3 574 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →