Холодильник Candy Fresco CCE 4T618 EWU білий
Відео 1Фото 21 |
Candy Fresco CCE 4T618 EWU білий білий сріблястий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Fresco CCE 4T618 EWU білий
Усі ціни 30 →Candy Candy CCE4T618EWU | 20 199 грн. |
Холодильник CANDY CCE4T618EWU | 17 357 грн. |
Холодильник Candy CCE4T618EWU | 16 416 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Candy CCE4T618EWU | 16 601 грн. |
Холодильник Candy CCE4T618EWU | 18 954 грн. |
"Розумні" технології все активніше впроваджуються на сцену побутової техніки. Розвиненою функціональністю з приставкою» смарт " володіє двокамерний холодильник Candy Fresco CCE 4t618 EWU.
Містка морозилка
Під морозильну камеру з трьома висувними лотками в моделі відведена нижня частина корпусу. Її об'єм дорівнює близько 119 л, а потужностей у морозилки досить для заморожування 4 кг свіжих продуктів за добу. При позапланових відключеннях світла холод в нижній камері зберігається протягом 10 годин. Температуру всередині морозилки можна виставити в межах від -16 °С до -24 °С.
Гнучка адаптація внутрішнього простору
Доступ до основного відсіку холодильника відкривається через верхні дверцята з ергономічною вбудованою ручкою округленої форми. У холодильній камері реалізовано понад 100 варіантів розміщення поличок і відсіків, а спецом для зберігання свіжих овочів і фруктів у відділенні передбачили зону вологості. Гарантом рівномірної температури по всьому периметру камери виступає технологія Total No Frost Circle+.
Смарт-Ера
Настала черга головного питання-що ж в холодильнику «розумного»? Через Мобільний додаток hOn при підв'язці пристрою до домашньої мережі Wi-Fi можна віддалено регулювати температуру всередині камер, включати функції Super Freezing і Super Cooling, вести облік продуктів і отримувати корисні поради по напоям. Погодьтеся, зручна штуковина в сучасну еру смарт-техніки.
Модификації Candy Fresco CCE 4T618 EWU
Ціни на Candy Fresco CCE 4T618 EWU |
---|---|---|---|---|
Candy Fresco CCE 4T618 EWU білий | від 16 400 грн. | 31 пропозиція | ||
Candy Fresco CCE 4T618 ESU сріблястий | від 15 599 грн. | 20 пропозицій |