Велосипед Cannondale Bad Boy 3 2020 frame L (SKD-34-88)
Відео 1Фото 6 | 40 760 грн. Купити! Велосипед 27,5" Cannondale BAD BOY 3 рама - 2023 BBQ чорно-матовий SKD-34-Unisport.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Cannondale Bad Boy 3 2020 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cannondale Bad Boy 3 2020 frame L
Ціни на Cannondale Bad Boy 3 2020 frame L |
---|---|---|---|---|
Cannondale Bad Boy 3 2020 frame L | від 40 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Cannondale Bad Boy 3 2020 frame M | від 40 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Cannondale Bad Boy 3 2020 frame XL | від 40 760 грн. | 1 пропозиція |