Велосипед Cannondale Topstone 2 2024 frame L (SKE-25-86)
Фото 7 |
Cannondale Topstone 2 2024 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Topstone 2 2024 frame L
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 2 (2023) olive green L (177-193 см) SKE- | 69 960 грн. |
Cannondale Велосипед Cannondale TOPSTONE 2 28" рама - L 2023 OGN SKE-25-86 | 69 960 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 2 рама - L 2024 OGN SKE-25-86 | 69 960 грн. |
Модификації Cannondale Topstone 2 2024 frame L
Ціни на Cannondale Topstone 2 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Cannondale Topstone 2 2024 frame L | від 69 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Cannondale Topstone 2 2024 frame S | від 69 960 грн. | 2 пропозиції | ||
Cannondale Topstone 2 2024 frame XL | від 69 960 грн. | 2 пропозиції |