Велосипед Cannondale Scalpel Carbon 3 2021 frame S (SKD-21-87)
Фото 14 |
Cannondale Scalpel Carbon 3 2021 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Scalpel Carbon 3 2021 frame S
Велосипед 29" Cannondale Scalpel Carbon 3 (2022) candy red S (154-165 cm) | 159 760 грн. |
Велосипед 29" Cannondale SCALPEL Carbon 3 рама - S 2023 CRD SKD-21-87 | 159 760 грн. |
Cannondale Велосипед Cannondale SCALPEL Carbon 3 29" (2021) 2021 wqregrg S | 159 760 грн. |