Фотоапарат Canon EOS R body (3075C066)
Відео 102Фото 9 |
Камера рівня Pro з розвиненою ергономікою і, що важливо, повнокадровим сенсором зображення — вперше в лінійці бездзеркалок Canon. Модель використовує новий байонет RF з коротким робочим відрізком (20 мм). Паралельно вона зберегла сумісність з величезним парком існуючої EF-оптики через адаптер. На чолі Canon EOS R body поставлена 30 МП матриця зі штатним діапазоном ISO від 100 до 40000 одиниць.
Окремий привід для гордості — прогресивна система автоматичного наведення на різкість, яка використовує 5655 точок фокусування. Бездзеркалка наводиться на ціль за 0.05 сек. і чіпляє об'єкт зйомки в умовах слабкої освітленості до -6 EV. Камера здійснює відеозапис у форматі 4К з кадровою частотою 30 к/с і підтримує виведення зображення 4:2:2 10 біт через HDMI на зовнішній рекордер.
При відеозйомці оператору стане доречною фірмова технологія Dual Pixel, що забезпечує спритне і плавне фокусування з кіношним ефектом. Для візування і контролю знімальних параметрів в конструкції бездзеркалки передбачено відразу три дисплея: віконце електронного видошукача, основний екран на поворотному шарнірі і допоміжний монохромний екранчик на верхньому торці камери. Також керувати камерою можливо дистанційно за допомогою спряженого «по повітрю» смартфона.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS R body
Canon EOS R body (3075C065) | 62 290 грн. |
Фотоаппарат Canon EOS R Body + Mount Adapter EF-EOS R (3075C066) | 75 999 грн. |
Фотоапарат Canon EOS R8 body + Adapter Canon EF-EOS R | 69 987 грн. |
Canon EOS R body | 80 000 грн. |
Фотоапарат Canon EOS R6 + adapter Canon EF - EOS R | 83 763 грн. |
0 0 1 5 |
Купив спонтанно – продавалася нова камера після одного дня у роботі за 60% вартості. Попередній власник купив камеру для відео-репортажу, але після одного дня роботи зрозумів, що камера йому не підходить. Мене ж спокусила ціна за нову камеру, думав що якщо не сподобається, зможу продати без втрат. Після кількох днів використання камера знову була виставлена на продаж, але після кількох місяців у магазині забрав назад. Використовую лише для фото. Відчуття змішані дивіться нижче. Хороший автофокус після поновлення прошивки до 1.4. Впевнена робота при низькому освітленні, непогана якість зображення на низьких ISO. Хороший видошукач, поворотний тачскрін. Якісна річ, яка добре лежить у руці, з адаптером об'єктиви для дзеркальних камер Кенон працюють як рідні. Унікальні та шалено дорогі рідні об'єктиви. З рідною прошивкою слабкий автофокус, особливо автофокус по очах. Після прошивки 1.4 стало набагато краще, немов інша камера. Незвичне керування після інших дзеркальних і недзеркальних камер, немає звичних перемикача режимів зйомки, виділених кнопок ISO, ББ, компенсації експозиції, режиму протяжки і т.д. Тобто всі ці функції в камері присутні і для керування ними не потрібно заходити в меню камери, але реалізовано через різні функціональні кнопки, що вимагає вивчення і займає довше часу. Спочатку голову ви собі зламаєте точно. У цій камері все управління реалізовано зовсім інакше, ви не зможете працювати з цією камерою в парі з іншим дзеркальним апаратом, наприклад. Убогий жипег, при 100% зумуванні шорстка картинка навіть на мінімальних ІСО, матриця в жипігу не передає колірні нюанси. Тільки конвертація з RAW, де ситуація краща, з чого випливає наступний недолік. ,4 зі стабілізатором та в камері немає дзеркала. Розрахунок за 30 мегапікселів. Кріплення поворотного екрану викликає побоювання та сумніви у його довговічності. Ціна. Дуже дорогі рідні об'єктиви, на щастя, об'єктиви від дзеркальних камер Кенон через адаптер працюють як рідні. Николай: користуюся Canon EOS R kit 24-105 менше місяця |
Дебютант японської компанії Canon у бездзеркальній лізі фулфреймів вийшов дещо суперечливим. Чому? Давайте розбиратися.
Повнокадровий сенсор
Захищений від пилу й вологи корпус фотоапарата ховає в надрах рами з магнієвого сплаву повнокадровий сенсор зображення з роздільною здатністю 30.3 МП і широким діапазоном нативного ISO (100-40000 одиниць). Матрицю з підтримкою фірмової «плюшки» Dual Pixel камера підгледіла у дзеркального флагмана Canon EOS 5D Mark IV.
Парк оптики
Стикувальним шлюзом змінної оптики з «тушкою» моделі стало байонетне кріплення нового формату RF. Його діаметр ідентичний такому в байонета Canon EF (54 мм), однак завдяки коротшому робочому відрізку (20 мм) під систему бездзеркальних фулфреймів Canon буде легше «побудувати» об'єктиви з поліпшеними оптичними характеристиками. Парк «рідної» оптики на момент анонсу камери складається з чотирьох примірників: матриці й «полтиника» f/1.2, універсального зума 24-70mm f/2L, ще одної «ельки» з набором фокусних відстаней 24-105 мм і максимальною діафрагмою f/4, а також 35-міліметрового макрофікса f/1.8 з оптичним стабом. Об'єктиви системи EF-S накручуються на фотоапарат через адаптери.
Фокус-покус — автофокус
Вагомий аргумент на користь бездзеркалки — одна з найшвидших у класі систем автоматичного наведення на різкість. Чи жарт, 5655 точок фокусування чіпляють об'єкт зйомки за 0.05 сек. До того ж вони залишаються чутливими навіть за слабкого освітлення до -6 EV (укупі з оптикою f/1.2). А ось матричного стаба камері, на жаль, не «завезли». Так само як і підтримки зйомки 4К-відео без кропу. І це притому, що бездзеркалка вміє писати ролики 4:2:2 10 біт через HDMI на зовнішній рекордер.
Розвинена ергономіка
Візуватися у процесі зйомки пропонується припавши до «вічка» OLED-видошукача (3.69 млн пікселів) або ж вдавшись до послуг 3.15-дюймового екрану на поворотному шарнірі. Навздогін ключові знімальні параметри дублюються на службовому дисплеї, для якого знайшлося містечко на верхньому торці корпусу моделі. Одним з нововведень на борту камери стала поява мультифункціональної панелі швидкого доступу до затребуваних налаштувань, що розташувалася по праву руку від віконця видошукача. Очевидно, що над первістком системи бездзеркальних фулфреймів Canon потрудилися на славу, але деякі моменти все ж потребують «допилювання» до ідеалу, щоб на рівних конкурувати з кращими з найкращих фотоапаратів в повнокадровому класі.
Модификації Canon EOS R
Ціни на Canon EOS R |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R kit 15-35 | від 121 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS R kit 24-105 | від 84 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Canon EOS R kit 85 | від 185 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS R body | від 62 290 грн. | 5 пропозицій |