Фотоапарат Nikon Z fc body (VOA090AE)
Відео 34Фото 12 |
Бездзеркальна камера із зовнішністю в дусі плівкових фотоапаратів родом з 80-х років минулого століття. Зразком для наслідування їй стала плівкова дзеркалка Nikon FM2, вперше зійшла з конвеєрів японського виробника фототехніки в 1982 році. Модель успадкувала характерну круглу форму окуляра видошукача, дизайн керуючих дисків і логотип зразка того часу. Усередині Nikon Z FC body встановлена сучасна матриця формату APS-C з роздільною здатністю 20 МП.
Спільно з нею працює процесор Expeed 6. Камера демонструє темп серійної фотозйомки 11 к/с, відпрацьовує діапазон світлочутливості від 100 до 51200 одиниць ISO, записує 4К-відео з усієї площини датчика зображення з кадровою частотою 30 к/с.у моделі застосовується 209-точкова система автофокусування з наводкою на різкість по обличчях і очах людей для фото і відео. На верхньому торці корпусу бездзеркалки розміщуються диски управління ISO, витримкою і експокорекцією. Примітна родзинка-міні-екранчик для відображення поточного значення діафрагми. Основний дисплей камери закріплений на поворотному шарнірі і може похвалитися зручним сенсорним управлінням. При розвороті екрану фотокамера автоматично переходить в режим автопортрета. Одного заряду акумуляторної батареї EN-EL25 вистачає на отримання близько 300 фотознімків.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon Z fc body
Усі ціни 8 →Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z fc Body (VOA090AE) | 33 615 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z fc Body (VOA090AE) | 35 290 грн. |
бездзеркальний фотоапарат Nikon Z fc Body (VOA090AE) | 39 512 грн. |
Фотоапарат NIKON Z fc + 16-50 VR Silver (VOA090K002) VOA090K002 | 46 299 грн. |
бездзеркальний фотоапарат Nikon Z fc Body (VOA090AE) VOA090AE | 40 978 грн. |
Модификації Nikon Z fc
Ціни на Nikon Z fc |
---|---|---|---|---|
Nikon Z fc kit 16-50 + 50-250 | від 45 046 грн. | 10 пропозицій | ||
Nikon Z fc kit 16-50 | від 35 999 грн. | 21 пропозиція | ||
Nikon Z fc kit 28 | від 45 199 грн. | 10 пропозицій | ||
Nikon Z fc body | від 33 615 грн. | 8 пропозицій |