Литий диск CARMANi 14 Paul 7,5x17/5x112 ET52 DIA66,6
Фото 5 | від 5 991 до 7 313 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації CARMANi 14 Paul 36
Характеристики
CARMANi 14 Paul 7,5x17/5x112 ET52 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 14 Paul 7,5x17/5x112 ET52 DIA66,6
Сортувати
Carmani 14 R17 W7.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 hg | 6 368 грн. |
Carmani CA 14 Paul R17 W7.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 Black Polished CA147517H | 6 814 грн. |
Carmani CA 14 Paul R17 W7.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 Silver | 6 654 грн. |
Carmani 14 R17 W7.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 crystal silver | 6 936 грн. |
Carmani 14 R17 W7.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 BLACK POLISHED | 7 290 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі