Литий диск Alutec Freeze 7x17/5x112 ET49 DIA57,1
Відео 1Фото 11 | від 5 026 до 7 599 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Alutec Freeze 61
Характеристики
Alutec Freeze 7x17/5x112 ET49 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7x17/5x112 ET49 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Alutec Freeze R17 W7 PCD5x112 ET49 DIA57.1 (black) 1001956183 | 5 026 грн. |
Диски Alutec Freeze 7x17 5x112 ET49 DIA57,1 (black) | 5 076 грн. |
Alutec FREEZE Diamant-Schwarz (R17 W7.0 PCD5x112 ET49 DIA57.1) | 7 599 грн. |
Alutec Freeze R17 W7 PCD5x112 ET49 DIA57.1 Black FRE70749V22-6 | 5 355 грн. |
Alutec FREEZE (7J x 17 5x112 ET49 DIA57.1) DMB Diamant Schwarz Matt На зам | 6 065 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі