Наручний годинник Casio F-201WA-9A
Відео 3Фото 9 |
Casio F-201WA-9A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio F-201WA-9A
Усі ціни 13 →Годинник Casio F-201WA-9ADF | 1 530 грн. |
Мужские часы Casio F-201WA-9AEF F-201WA-9A | 1 199 грн. |
Чоловічий годинник Casio F-201WA-9AEF | 1 115 грн. |
Чоловічий годинник Casio F-201WA-9AEF | 1 319 грн. |
Чоловічий годинник CASIO F-201WA-9AEF | 1 530 грн. |
ще 8 пропозицій
0 0 3 6 |
Носити дорогий годинник на робочому місці не має жодного сенсу. Купив цю модель якраз для роботи. Ну ще на рибалку та в ліс їх надягаю. На вигляд це звичайний кварцовий електронний годинник. Але оскільки це все-таки брендовий годинник, то він дуже точний. Спеціально перевіряв і вийшло щось близько 21 секунди поспіху за 60 днів. Легкі та невеликі за розмірами. Основний конструкційний матеріал – пластик. З нього виготовлений корпус, скло, ремінець і навіть пряжка браслета. Пластики для різних елементів конструкції використовують різні, але всі відрізняються високою міцністю. Функціонал непоганий, основні можливості наступні: щоденні, щомісячні або розраховані на конкретну дату будильники (до 5 штук), режим секундоміра (міряє інтервал до доби) та таймер зворотного відліку. Крім цього є непогане підсвічування та можливість встановлення подвійного часу. Вбудований календар враховує високость, різну кількість днів на місяцях і все інше. Коротше кажучи, все, що може мені знадобитися на роботі, в цьому годиннику є. Живиться від стандартної літієвої батареї CR2025, якої вистачає на 10 років. Якщо врахувати що підсвічуванням, таймерами та будильником я іноді користуюся, то думаю, що на 6-7 років батареї вистачить. Повна офіційна дворічна гарантія. Не найдокладніша інструкція з комплекту підставки, яка ще й не була перекладена з англійської. Втім, і без неї багато в чому розібратися. |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →