Наручний годинник Casio F-91WS-7
Відео 3Фото 13 |
Casio F-91WS-7 |
|
Акумулятор забезпечує годинник достатнім живленням приблизно на сім років.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio F-91WS-7
Усі ціни 23 →Часы Casio TIMELESS COLLECTION F-91WS-7EF | 1 840 грн. |
Часы Casio F-91WS-7EF | 1 840 грн. |
Наручные часы Casio F-91WS-7EF F-91WS-7 | 1 472 грн. |
Наручний годинник Casio F-91WS-7EF | 1 369 грн. |
Casio F-91WS-7D | 1 350 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →