Наручний годинник Casio G-Shock GA-100RGB-1A
Відео 24Фото 11 |
Casio G-Shock GA-100RGB-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-100RGB-1A
Усі ціни 22 →Годинник Casio G-Shock GA-100RGB-1AER | 7 490 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GA-100RGB-1AER | 7 490 грн. |
Годинник Casio GA-100RGB-1AER | 7 490 грн. |
Мужские часы Casio GA-100RGB-1AER | 6 399 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic GA-100RGB-1AER | 7 490 грн. |
ще 17 пропозицій
0 0 1 7 |
Ношу вже третій рік не знімаючи. Пройшов з ними і вогонь і воду (у парильні 120 градусів, басейн, на морі). У друга такі ж (брав за його порадою). своїх експерементувати.2 роки тому як виставив точний час більше не чіпав-втекли вперед на 26 секунд.Думаю це нормально.Батарейку ще не міняв. зовнішній вигляд, точність ходу, НЕУБИВАНІ! не виявив(для себе принаймні) користуюся Casio G-Shock GA-100CF-1A9 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 8 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →