Наручний годинник Casio G-Shock GM-6900-1
Відео 6Фото 5 |
Casio G-Shock GM-6900-1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GM-6900-1
Усі ціни 7 →Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GM-6900-1ER | 10 248 грн. |
Casio GM-6900-1E | 8 870 грн. |
Casio GM-6900-1E | 9 920 грн. |
Casio GM-6900-1E | 9 900 грн. |
Casio GM-6900-1E | 8 900 грн. |
Годинник Casio GM-6900-1ER | 12 810 грн. |
CASIO G-SHOCK GM-6900-1ER METAL COVERED | 10 920 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →