Наручний годинник Casio MTP-1302PD-1A2
Відео 2Фото 4 |
Casio MTP-1302PD-1A2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1302PD-1A2
Усі ціни 16 →Часы Casio MTP-1302PD-1A2VDF | 3 690 грн. |
Годинник Casio MTP-1302PD-1A2VEF | 3 690 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION MTP-1302PD-1A2VEF | 3 690 грн. |
Наручний годинник Casio Timeless Collection MTP-1302PD-1A2VEF | 3 690 грн. |
Наручные часы Casio Timeless Collection MTP-1302PD-1A2VEF | 3 617 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →