Наручний годинник Casio MTP-1342L-2B
Casio MTP-1342L-2B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1342L-2B
Класичний Наручний годинник Casio MTP-1342L-2BEF Синій з чорним | 2 860 грн. |
Наручний стильний годинник Casio MTP-1342L-2BEF Синій з чорним | 2 834 грн. |
Надійний Наручний годинник Casio MTP-1342L-2BEF Синій з чорним | 2 834 грн. |
Наручний годинник з новаторськими функціями Casio MTP-1342L-2BEF Сині з чо | 2 834 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →