Наручний годинник Casio MTP-1314L-8A
Відео 5Фото 3 |
Casio MTP-1314L-8A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1314L-8A
Усі ціни 20 →Часы Casio TIMELESS COLLECTION MTP-1314L-8AVEF | 3 070 грн. |
Мужские часы Casio MTP-1314L-8AVEF MTP-1314L-8A | 2 499 грн. |
Часы Casio MTP-1314L-8AVEF | 3 070 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-1314L-8AVEF | 2 324 грн. |
Годинник Casio MTP-1314L-8A | 1 930 грн. |
ще 15 пропозицій
28 травня 2016, 16:34
Очень оригинальные часы но есть вопрос, из какого материала сделан корпус часов? #
На сайте предоставлено несколько моделей часов (базовая модель MTP-1314), а именно: MTP-1314PL-7AVEF, MTP-1314L-7AVDF, MTP-1314SG-1A... и не только. Всего порядка 10 наименований. Материал корпуса указан: латунь или сталь??? Есть женские аналоги этих часов (базовая модель LTP-1314). С женскими часами ясности тоже нет. Часы очень понравились, но смущает тот факт, что корпус может быть из латуни. Для меня это критично.
28 травня 2016, 16:34
Очень оригинальные часы но есть вопрос, из какого материала сделан корпус часов? #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →