Наручний годинник Casio MTP-1375D-7A
Відео 5 |
Casio MTP-1375D-7A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1375D-7A
Усі ціни 14 →Годинник Casio MTP-1375D-7AVDF | 3 970 грн. |
Мужские часы Casio MTP-1375D-7AVEF MTP-1375D-7A | 3 399 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-1375D-7AVEF | 3 161 грн. |
Casio MTP-1375D-7A | 3 150 грн. |
Casio MTP-1375D-7A | 3 140 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →