Наручний годинник Casio MTP-V006L-1B2
Casio MTP-V006L-1B2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-V006L-1B2
Усі ціни 11 →Годинник Casio Standard Analogue MTP-V006L-1B2 | 1 510 грн. |
Часы Casio MTP-V006L-1B2 | 1 510 грн. |
Мужские часы Casio MTP-V006L-1B2 | 1 399 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-V006L-1B2 | 1 301 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-V006L-1B2 | 1 539 грн. |
ще 6 пропозицій
Купував на Аllwatch, прийшов оригінальний час. Часи якісні і дуже чисті. Чіткий приємний циферблат. Виглядає втричі дорожче за свою вартість. Оригінальні Casio. Відсутні. Sergey Kovalchuk: користуюся Casio MTP-V006L-1B2 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →